Rubriky
SEO pojmy

SEO v roce 2020: optimalizace stránek pro záměr vyhledávajícího

Již jistě víte, jak chápeme tradiční SEO jakožto proces optimalizace stránek pro vyhledávače. Tato filozofie je již ale značně zastaralá a je potřeba přijmout nová paradigmata, která více sledují zájmy hledajících, vyhledávačů, ale i samotných tvůrců obsahu (rozumějte tvůrců e-shopů). Naším cílem v SEO v roce 2020 by měla být Optimalizace stránek pro záměr vyhledávajícího […]

Rubriky
SEO pojmy

Bounce rate (míra okamžitého opuštění)

Ve službě Analytics se okamžité opuštění počítá jako návštěva, která iniciuje pouze jeden požadavek na server.

Rubriky
SEO pojmy

SEO optimalizace

I přesto, že se „SEO optimalizace“ neříká, je to jeden z nejvíce vyhledávaných výrazů z problematiky SEO. Prakticky jde o 3. nejvyhledávanější výraz. Ale není třeba se chybného výrazu „SEO optimalizace“ děsit. Kromě SEO konzultantů a SEO specialistů, se nikdo nepozastaví nad tím, že jste to řekli ne zcela správně. Chyba je v tom, že […]

Rubriky
SEO pojmy

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov (klíčovka) je tím nejzásadnějším dokumentem, který tvoří základní odrazový můstek při optimalizací webových stránek.

Rubriky
SEO pojmy

Search Engine Optimization

V tomto článku se dozvíte, co je Search Engine Optimization (ve zkratce SEO), česky optimalizace pro vyhledávače, jaká je definice, a k čemu je dobré.

Rubriky
SEO pojmy

SEO

Vše o SEO, stručné odpovědi na všechny okruhy z oblasti optimalizace stránek pro vyhledávače. Na této stránce se dozvíte základní odpovědi na okruhy týkající se SEO.

Rubriky
SEO pojmy

Přesměrování 301

Číslo 301 odkazuje na stavový kód HTTP pro tento typ přesměrování. Ve většině případů je přesměrování 301 nejlepší metodou pro implementaci přesměrování na webu.