Rubriky
Aktuality

Nová „SEO BIBLE“ – knížka, co vás naučí SEO

E-kniha vysvětluje drtivou většinu pojmů, principů, pravidel, zákonitostí a technik optimalizace stránek v roce 2020. Praktická učebnice SEO je obecně platná příručka pro všechny správce stránek, detailněji se věnuje specifikům optimalizace e-shopu na platformě Shoptet.

V červnu 2020 jsem vydal novou knížku, která je komplexním průvodcem problematikou SEO.

Knížka si hned od prvního recenzenta odnesla označení „SEO Bible“, tak jsem si toto označení vypůjčil i do názvu tohoto článku.

Kompletní recenzi do Dalibora Jaroše (CEO Collabimu) si můžete přečíst v článku SEO Bible aneb recenze e-knihy „Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET“.

Co vše na vás v knížce čeká:

✅ 500+ stran kompletních informací o optimalizaci stránek pro vyhledávače
✅ Návodné postupy pro aplikaci SEO v platformě SHOPTET
✅ Praktické případové studie
✅ 450+ autoritativních zdrojů
✅ 385+ obrázků, screenshotů a ilustrativních grafik
✅ 5 pracovních excelů pro praktickou výuku optimalizace

E-kniha vysvětluje drtivou většinu pojmů, principů, pravidel, zákonitostí a technik optimalizace stránek v roce 2020. Praktická učebnice SEO je obecně platná příručka pro všechny správce stránek, detailněji se věnuje specifikům optimalizace e-shopu na platformě Shoptet.

Odkaz na e-knihu SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET.

Odbornou oponenturu knize poskytli Dalibor Jaroš (Collabim), Filip Podstavec (Marketing Miner) a Milan Dubravský (Shoptet).

Velký důraz je kladen na pochopení toho, proč úpravy stránek děláme, pro koho je děláme a jak je máme prakticky realizovat. 

Pro vyšší interaktivitu se čtenáři knížky jsem připravil facebookovou skupinu SEO pro SHOPTET, do které jste všichni srdečně zváni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *