Rubriky
Aktuality

Nová „SEO BIBLE“ – knížka, co vás naučí SEO

E-kniha vysvětluje drtivou většinu pojmů, principů, pravidel, zákonitostí a technik optimalizace stránek v roce 2020. Praktická učebnice SEO je obecně platná příručka pro všechny správce stránek, detailněji se věnuje specifikům optimalizace e-shopu na platformě Shoptet.

V červnu 2020 jsem vydal novou knížku, která je komplexním průvodcem problematikou SEO.

Knížka si hned od prvního recenzenta odnesla označení „SEO Bible“, tak jsem si toto označení vypůjčil i do názvu tohoto článku.

Kompletní recenzi do Dalibora Jaroše (CEO Collabimu) si můžete přečíst v článku SEO Bible aneb recenze e-knihy „Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET“.

Co vše na vás v knížce čeká:

✅ 500+ stran kompletních informací o optimalizaci stránek pro vyhledávače
✅ Návodné postupy pro aplikaci SEO v platformě SHOPTET
✅ Praktické případové studie
✅ 450+ autoritativních zdrojů
✅ 385+ obrázků, screenshotů a ilustrativních grafik
✅ 5 pracovních excelů pro praktickou výuku optimalizace

E-kniha vysvětluje drtivou většinu pojmů, principů, pravidel, zákonitostí a technik optimalizace stránek v roce 2020. Praktická učebnice SEO je obecně platná příručka pro všechny správce stránek, detailněji se věnuje specifikům optimalizace e-shopu na platformě Shoptet.

Odkaz na e-knihu SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET.

Odbornou oponenturu knize poskytli Dalibor Jaroš (Collabim), Filip Podstavec (Marketing Miner) a Milan Dubravský (Shoptet).

Velký důraz je kladen na pochopení toho, proč úpravy stránek děláme, pro koho je děláme a jak je máme prakticky realizovat. 

Pro vyšší interaktivitu se čtenáři knížky jsem připravil facebookovou skupinu SEO pro SHOPTET, do které jste všichni srdečně zváni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.